אטרקציות באילת - אילת פאן

אילת פאן - אטרקציות באילת
חפש אטרקציה:   
סל הקניות: (ריק)
בחר קטגוריה

הצטרף אלינו

הצטרפו לניוזלטר של אילת פאן עכשיו ותהיו הראשונים לדעת על אטרקציות מיוחדות ומבצעים חדשים

שם:
דוא"ל:


באנר צד זול ורן
באנר צד פרדייז

קנייה מאובטחת

דף הבית > קנייה מאובטחת

אתר אילת פאן נוקט בכל אמצעי האבטחה המקסימאליים על מנת לאפשר ללקוחותינו רכישה בטוחה   של אטרקציות דרך האתר.

באתר זה אנו מציעים רכישה מאובטחת בכל סוגי כרטיסי האשראי. באתר מופעלות מערכות לאבטחת מידע לקניה בטוחה  מהמתקדמות בעולם של חברת   THAWTE העולמית בטכנולוגית   SSL. טכנולוגית זו  עומדות בתקנים ובסטנדרטים בינלאומיים ובדרישות כל חברות האשראי

מערכת    SSL- " מערבב" את הנתונים עם העברתם למחשב, מצפין אותם והופך אותם לרצף חסר משמעות   של סימנים, אותיות ומספרים. נתונים אלה המוכנסים ע"י לקוחות האתר נשמרים במערכת   ונגישים למנהלי האתר בלבד. כל פרטי הלקוח, למעט פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי   שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למי שהורשה לכך. לידיעתכם,  פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים ובכל עסקה יידרש הלקוח להזין את פרטי כרטיס האשראי מחדש, כך שבסיום  חיוב הלקוח פרטי כרטיס האשראי מושמדים .
אנו מבטיחים לשמור על חיסיון מלא של הפרטים האישיים של לקוחותינו  ומתחייבים כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלנו כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר הת קינים וכי לא נעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר .
כדי לשמור על פרטיותו   של כל לקוח במהלך ביצוע הרכישה באתר, יתבקש הלקוח להקיש את שמו ואת הסיסמה שקבע   מראש .
כמו כן, אנו נוקטים אמצעי  הגנה נוסף, ביצוע בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל  קניה וקניה , בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי .
השימוש בכרטיסי  האשראי באתר מוגן ומבוטח ע"י חברות כרטיסי האשראי, לכן כל" שימוש לרעה" בכרטיס   האשראי לא ייזקף לחובת בעל הכרטיס, כלומר העסקה לא תאושר. במקרה כזה יוחזר ללקוח  מלוא הסכום ע"י חברת כרטיסי האשראי, תוך 30 יום לכל היותר מיום ביצוע העסקה.
בנוסף, ניתן להזמין באתר מבלי להקליד את פרטי האשראי ולמסורם טלפונית לאחד מנציגי האתר.

דף הבית | תקנון | הוסף למועדפים | תוכנית השותפים